Školy a škôlky Prešporáčikom na Bratislavský hrad


Cena: na vyžiadanie

Nastupovať na Prešporáčik! Má to však jeden háčik, na tento výlet nezabudne žiadny žiačik. Ľubomír Feldek pripravil Hradný okruh Bratislavou pre naše ratolesti trochu inak. Zábavnou formou prostredníctvom, básničiek, pesničiek a hádaniek sa deti dozvedia nielen o histórii Bratislavy, jej legendách, ale aj o súčasnosti. Okruh až na Bratislavský hrad ukazuje Bratislavu v širšom centre, vrátane moderných častí, Prezidentského paláca, budovy Národnej banky, Parlamentu Slovenskej republiky a samozrejme dominanty – Bratislavského hradu. Ľubomír Feldek deťom rozpráva nádherný príbeh o dejinách Bratislavy, Uhorsku, bratislavskom hrade, kde pristálo v Bratislave UFO tak pútavo, že budú sedieť ako prikované k sedadlám????. Počas 20 min. prestávky na Bratislavskom hrade sa krátkou prechádzkou dostanete do nádhernej barokovej záhrady a ukážete deťom Bratislavu z vtáčej perspektívy.

Okruh je možné upraviť aj na mieru. Napríklad s nástupom pred Vašou školou a výstupom pred ZOO, alebo s dlhšou prestávkou na hrade. Tešíme sa na Vás!

Pozn. Pre školy v Starom Meste  max. do 10 min. od SND na Hviezdoslavovom nám. na vyžiadanie zabezpečujeme ODVOZ SPRED ŠKOLY/ Škôlky ZDARMA

Jazyky: Detský okruh od p. Feldeka, alebo klasický okruh v 18 jazykových mutáciách

Pre možnosť využitia Kultúrnych poukazov sa prosím informujte vopred!

 

Čítať viac
Nástup

Hviezdoslavovo námestie alebo podľa dohody

Panoramatický výhľad

Trvanie okruhu

60 min.

Vykurovanie

Jazdy Peršporáčikom

denne
okrem 24.-25.12.

SKUPINOVÁ REZERVÁCIA (od 10 os.)

Objednavka SK

Hradný okruh

Kapacita

HRADNÝ + PANORAMATICKÝ OKRUH
6 vozidiel: kapacita 144 miest (26,26,27,27,27,11)
OKRUH STARÝM MESTOM
3 vozidlá: kapacita 30 miest (12,12,6 miestne)