Pre návštevy a partnerov


Cena: na vyžiadanie

Prešporáčik ® Oldtimer pre firemné návštevy a partnerov. 
Ako lepšie odprezentovať Vašu spoločnosť, než prehliadkou mesta Bratislavy, v ktorom máte sídlo? Predsa korene histórie Bratislavy formujú aj našu budúcnosť. Bratislava má kráľovskú históriu spojenú s korunováciou uhorských 11 kráľov. Zanechali tu hlbokú umeleckú stopu aj hudobní velikáni Mozart, Bach, či Liszt. Nielen minulosť, ale aj súčasnosť Bratislavy má čo ponúknuť. Monumentálne budovy, ako napr. budova Národnej banky, obrátená pyramída – budova Slovenského rozhlasu, luxusná  Reštaurácia UFO na moste SNP, obchodné centrá, ako Eurovea a množstvo iných zaujímavostí.

Pripravíme program pre Vašich hostí, ktorým zanecháte pozitívny dojem, čo môže otvoriť dvere novým riešeniam a obchodnej spolupráci pre Vašich obchodných partnerov. Ponúkame Vám prehliadky mesta v 19 svetových jazykoch so súkromným sprievodcom, alebo audio komentárom,  s možnosťou vyzdvihnutia priamo na hoteli alebo vopred učenom mieste. Prehliadku vieme ukončiť presne tam, kde potrebujete a vieme Vám ju časovo prispôsobiť presne tak, aby ste nič nezmeškali.

Prehliadkami sa ale náš servis nekončí, vieme pre Vás pripraviť aj gala večeru, adrenalínovú jazdu rýchlostným člnom po Dunaji, VIP vstupy do divadla s cateringom a ďalšie služby, ako napr. ubytovanie, obed alebo večera v niektorej z TOP reštaurácií, služby kameramana, fotografa, ale aj špeciálny program pre ženy, alebo pre mužov a iné. Tak sa neváhajte na nás obrátiť.

Čítať viac
Panoramatický výhľad

Vykurovanie

Odporúčame objednať

sprievodcu

Odporúčame objednať

fotografa

Vstupenky

Reštaurácia

SKUPINOVÁ REZERVÁCIA (od 10 os.)

Objednavka SK

Kapacita

HRADNÝ + PANORAMATICKÝ OKRUH
6 vozidiel: kapacita 144 miest (26,26,27,27,27,11)
OKRUH STARÝM MESTOM
3 vozidlá: kapacita 30 miest (12,12,6 miestne)